بوهمین چیست؟
بوهمین، کلمه ای که این روزها از زبان دوستداران مد بسیار شنیده می شود.

 

 

در اروپا برای توصیف زندگی به سبک خاص هنرمندان، نویسندگان، موسیقی دانان و روزنامه نگاران که با ظاهری ساده و پوشش معمولا متنوع و شاد، لباس هایی با الیاف طبیعی وارزان قیمت و سرشار از رنگ و طرح بوهمین می گفتند.

برای مثال لباس‌های گشاد، رنگی رنگی، طرح‌دار و همچنین گل گلی از شاخصه های بارز سبک بوهمین میباشد. کفش کانورس و جین زاپ دار یا پاره از علاقمندی های این مد پوشش است و توصیه ما برای آنان که علاقه به این سبک دارند انتخاب تک به تک آیکن های پوشش است که با سبک پوشش خود ادغام کنید تا هماهنگی ظاهرتان از بین نرود و جذابیت خود را حفظ کنید.

دامن ماکسی یا میدی، تونیک با طرح گلدار ریز و درشت شاید کمی هم گشاد، لگینگ رنگی و نیم بوت های چرم وکیف های دست دوز، یا فرنچی میتوانند باهم یه ست بوهمین زمستانی عالی رو تشکیل بدهند.

برای فصل تابستان صندل های بندی چرم و زیور آلات قدیمی و سنتی، شلوارک یا دامن جین، پیراهن های گشاد چین دار ساحلی، شال و روسری های طرحدار یا ساده چه برای پوشش سر چه به عنوان شالی برای گردن پیشنهادی دیگریست که می تواند ترکیب جذابی برای شما که بوهمین دوست هستید باشد.

رنگ موهای خاص چون قرمز و آبی و زرد و صورتی با موهای فر و رنگ پوست برنزه و آرایش خیلی ساده و ملایم همراه با شال و روسری های طرحدار یا ساده و بعضا استفاده از لباس هایی از ملیت های متفاوت یا قومیتی در داشتن تیپ بوهمی بسیار کمک کننده هستند.