ممکن است پس از یک روز نگران از بین رفتن آرایش خود به مرور زمان باشید. اگر می‌خواهید ماندگاری آرایش خود را افزایش دهید، همراه ما باشید.
افزایش ماندگاری آرایش برای بسیاری از خانم‌‌ها مهم است. مهم نیست معیار شما برای ماندگاری آرایشتان چه چیزی باشد، اگر به‌درستی پوست خود را برای آرایش آماده نکنید محصولات آرایشی روی پوست شما نمی‌نشینند.
افزایش ماندگاری آرایش
اگر برای شما هم اتفاق افتاده است که آرایش صورتتان خیلی زود و قبل از رسیدن به جشن پاک شده است پس باید رازهای ماندگاری آرایش را بدانید.
یک پرایمر برای نوع پوست خود بزنید
پرایمرهای آرایشی به جلوگیری از نفوذ روغن پوست به آرایش و خراب شدن آن کمک می‌کند. پرایمرها انواع مختلفی دارند و شما می‌توانید برای پوست‌های چرب، پوست‌های خشک یا ترکیبی از هر دو، پرایمرها را بیابید. قبل از آرایش کردن، از مقداری پرایمر به‌اندازه نخود روی تمام‌صورت خود استفاده کنید.
فونداسیون و کانسیلر مایع خود را بمالید
برای رنگ پوستتان مانند حالت عادی زیرسازی کنید و سپس کانسیلر را در بالای آن در هر ناحیه مشکل‌دار بمالید.
ریمل ضد آب
ریمل ضد آب بخرید تا ماندگاری بیشتری روی مژه‌هایتان داشته باشند، ریمل‌های ضد آب به این آسانی از روی مژه‌ها پاک نمی‌شوند و می‌توانند از صبح تا شب‌روی مژه‌هایتان بمانند.

استفاده از رژلب مات
رژلب‌های براق و برق لب ماندگاری بسیار کوتاهی دارند بهتر است از رژلب‌های مات استفاده کنید، به این صورت که ابتدا از خط لب مات استفاده کنید و سپس رژلب مات. اصولاً آرایش مات ماندگارتر است.
استفاده از اسپری فیکس
یک اسپری فیکس برای نوع پوست خود بخرید. اسپری‌های فیکس کننده برای انواع پوست به‌خوبی کار می‌کنند. تحقیق کنید که چه نوع پوستی دارید و یک اسپری تنظیم‌کننده بخرید که مخصوص نوع پوست شما است.