شیکپوش ترین زنان جهان
در این مقاله شما با افراد مشهوری که جزء شیکپوش ترین زنان جهان هستند آشنا می شوید چراکه شیک پوشی یکی از دلچسب ترین مواردی است که مورد توجه افراد مخصوصاً بانوان می باشد برای اینکه شیک به نظر بیاید گاهی اوقات می توانید از افرادی که در این زمینه مشهورهستند ایده بگیرید و این افراد و استایل آنها را الگو قرار دهید. حال به معرفی این افراد و سبک استایل آنها در لباس پوشیدن می پردازیم:

شیکپوش ترین زنان جهان و معرفی آنها

شیکپوش ترین زنان جهان

 

آنا وینتور، منحصر به‌فرد و کلاسیک ؛ از شیکپوش ترین زنان جهان
آنا وینتور، سردبیر ارشد مجله ووگ آمریکا است و به عنوان ملکه‌ای در دنیای مد شناخته می‌شود. سلیقه‌ی او در لباس، منحصر به فرد بوده و نظرات وی به تنهایی می‌توانند یک نمایش مد را متحول کنند.

آنا می‌داند چه لباسی، مناسب است و چه لباسی خیر. به همین خاطر است که کمد شخصی او همیشه بهترین لباس‌ها را در خود دارد. اگر به ظاهری کلاسیک علاقه دارید که منحصر به زمان نبوده و همیشه به آن گرایش وجود داشته باشد، می‌توانید از ظاهر آنا وینتور الهام بگیرید.

یک جفت کفش پاشنه دار رنگ پوست، دامن مدادی با پارچه‌ی کشباف و کت بارانی، نشانه‌های استایل او است.

 

آنا وینتور از شیکپوش ترین زنان جهان

 

میروسلاوا دوما، دخترانه و خاص؛از شیکپوش ترین زنان جهان
اگر ظاهری دخترانه ولی راحت با اندکی حالت راک دوست دارید، میروسلاوا دوما می‌تواند الهام بخش شما باشد. وی یکی از بنیان‌گذاران و سردبیر سابق پروژه‌های خاص و مهم مد بوده است.

وی در بسیاری از هفته‌های مد اروپایی حضور داشته و لیست‌های متعددی از استایل‌های خیابانی را برای سلیقه‌ی لباس پوشیدن بی عیب و نقص خود، ایجاد می‌کند.

لباس‌هایی ساده همانند شلوار جین، ژاکتی چرمی، تیشرت نخی و ژاکت‌های طراحی شده که با پوشاک و اکسسوری‌های مطابق فشن ست شده‌اند، نشانه‌های استایل‌های دوما هستند.

 

میروسلاوا دوما از شیکپوش ترین زنان جهان

آنا دلو روسو، جسور و زیبا
آنا دلو روسو در انتخاب‌های استایل خود، شجاع است. استایل جسورانه و دمدمی مزاجانه‌ی او حد و مرزی ندارد. وی یکی از تولید‌کنندگان محتوا در مجله ووگ ژاپن است و در سرتاسر دنیا برای شرکت در بهترین نمایش‌های مد، سفر می‌کند و همیشه برای پوشش‌های جسورانه‌ی خود، مورد ستایش واقع شده است.

اگر از توجه، خجالت نمی‌کشید، ممکن است تمایل داشته باشید از استایل او استفاده کنید. از لباس‌هایی با رنگ، بافت و طرح جسورانه استفاده کنید.

می‌توانید استایل‌ وی را با مواردی که به صورت متداول با یکدیگر ترکیب نمی‌شوند، استفاده کنید و کمی حس و حال جسورانه به نحوه پوشش خود بیفزایید.

 

آنا دلو روسو از شیکپوش ترین زنان جهان
داشا گلد، حرفه‌ای و زنانه
اگر دنبال ظاهری زنانه و منحصر به فرد هستید، داشا گلد، بهترین منبع الهام شما خواهد بود. وی مثالی بی‌نظیر در نحوه‌ی لباس پوشیدن یک سردبیر حرفه‌ای دنیای مد است.

با انتخاب ترکیبی از لباس‌هایی با رنگ‌های سیاه و خنثی، می‌توانید از استایل او استفاده کنید. پیراهن نخی را با لباس‌هایی که بافت دارند بپوشید و از اکسسوری‌های کلاسیک همانند عینک چشم گربه‌ای، کفش پاشنه بلند سیاه و جواهرات ساده‌ی طلایی یا نقره‌ای استفاده کنید تا استایلی مشابه به وی داشته باشید.

 

داشا گلد از شیکپوش ترین زنان جهان
کارین رویتفلد، استایل فرانسوی
کارین رویتفلد، زیبایی کلاسیک فرانسوی را با استایل جذاب پاریسی در هم آمیخته است. وی سردبیر ارشد سابق ووگ پاریس بود و حال به عنوان سردبیر مجله خود، کار می‌کند.

کارین اغلب از رنگ سیاه و سفید برای کلاسیک نگه داشتن ظاهر خود استفاده می‌کند. دامن مدادی و لباس‌هایی که زنانگی را در ظاهر وی به خوبی نشان می‌دهد به همراه ژاکتی چرمی، عینک آفتابی جسورانه و گوشواره‌های ساده، از نشانه‌های استایل پوششی او است.

 

کارین رویتفلد از شیکپوش ترین زنان جهان

 

امانوئل الت، کلاسیک و راحت
امانوئل، سردبیر جدید ووگ پاریس است که به اندازه‌ی سردبیر سابق آن، شیک پوش است. او نیز ظاهری پاریسی و جذاب با یک تفاوت خاص دارد: زنانگی کمتر.

درحالی که کارین دامن‌های مدادی و پیراهن می‌پوشد، امانوئل شلوارهای سیاه را ترجیح می‌دهد. اگر برای شما راحتی در استایل و کلاسیک بودن مهم است، سبک لباس پوشیدن امانوئل، قطعاً برای شما جالب خواهد بود.

برای آنکه شبیه او لباس بپوشید، شلوارهای سیاه، تیشرت ساده و ژاکت‌های چرمی به همراه کفش تحت نوک تیز بپوشید.

 

امانوئل الت از شیکپوش ترین زنان جهان
تایلور توماسی هیل و استایل لایه‌ای
تایلور توماسی هیل می‌تواند به ما در لایه‌بندی حرفه‌ای لباس‌ها و هارمونی‌شان با هم، درس بدهد. وی مدیر سابق اکسسوری و استایل در مجله های مختلفی در آمریکا بوده است.

وی شغل خود و مهارت لباس پوشیدنش را گسترش داده است. برای آنکه همانند تایلور لباس های خود را لایه‌بندی کنید، از لباس‌هایی با رنگ ساده یا مکمل استفاده کنید و در زیر، لباس های کلاسیک بپوشید.

پارچه‌هایی با وزن‌های قابل مقایسه و متفاوت خریداری کنید تا ظاهر خود را به سادگی بالانس کنید.

 

تایلور توماسی هیل از شیکپوش ترین زنان جهان

شیونا تورینی، استاد انتخاب رنگ‌ها
شیونا تورینی همیشه لباس‌هایی با رنگ‌های جسورانه می‌پوشد. وی سردبیر فریلنسر مد و مشاور بخش خلاقیت مجلات فشن است. ظاهر شیک و اندکی راک او، سرشار از رنگ است.

در رزومه‌ی او، سابقه‌ی همکاری با مجلات معتبر مد به چشم می‌خورد. استایل بسیار جذاب او را به عنوان الهام بخش خود، مورد استفاده قرار دهید.

رنگ نارنجی روشن و لاجوردی، رنگ‌های محبوب شیونا هستند. رنگ لباس خود را جسورانه انتخاب کنید و یک شلوار راحتی به همراه تاپی با رنگ خنثی و ژاکتی، پوششی مشابه شیونا را در ذهن دیگران تداعی می‌کند.